Hakkımızda

Gayemiz:

Değerlerimizi benimsemiş profesyonel ve gönüllü çalışanlarımızla, öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatları boyunca maddi ve manevi gelişimlerine katkı sağlayacak bir ortam sağlamaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için de ilim, irfan, beceri ve hizmet merkezli çalışarak planlar, programlar, projeler yapmak, organizasyonlar düzenlemek, insanlığa faydalı şahsiyetler yetişmesine vesile olmaktır.

Yurdumuz 125 kişilik kapasitesi ile üniversite gençliğine hizmet vermektedir. Üçer kişilik odalar, yemekhane, seminer salonu, kütüphane ve ortak alanları ile öğrencilerimizin okul dışında da rahat bir şekilde vakit geçirmeleri için kendilerine elverişli imkânlar sunmaktadır. Yurdumuz 24 saat sıcak su, wireless internet, hafta içi iki- hafta sonu üç öğün yemek hizmeti ile öğrencilerimize hizmet etmektedir.

Bir milletin geleceğine yapılan en önemli yatırım, kaliteli insan yetiştirmektir. Özel Hüdayi Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu, Aziz Mahmut Hüdayi Vakfı’nın Ankara’da ki yükseköğretim yurdu olarak bu minvalde hizmet vermektedir.

Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı Resmi İnternet Sitesi:http://hudayivakfi.org/